• Harmonogram matura - egzamin pisemny

        •  

          DATA, PRZEDMIOT

           

          NR SALI

          POZIOM

           

          ZESPÓŁ NADZORUJĄCY

           

          06.05.2019 r.

          JĘZYK POLSKI

          (poniedziałek)

          g. 9.00

           

          Aula

           

          PP

           

          1. Agnieszka Kondratowicz – przewodnicząca
          2. Maciej Bułaj
          3. Małgorzata Leśniańska
          4. Jacek Brommer
          5. Beata Unisławska – Główniak – ZSL i T Gubin

          17

          PP

          1. Jolanta Plekan – przewodnicząca
          2. Anna Nowak
          3. Cezary Browarczyk
          4. Urszula Chwałek  – ZSL i T Gubin

          16

          PP

          1. Joanna Wąchała – przewodnicząca
          2. Anna Leśko
          3. Jacek Gornow – ZSL i T Gubin

          06.05.2019 r.

          JĘZYK POLSKI

          (poniedziałek)

          g. 14.00

           

          Aula

          PR

          1. Daria Nowak – przewodniczaca
          2. Marzena Truchan – Michalak
          3. Monika Hańćka – ZSO Gubin

           

           

          07.05.201 r.

          MATEMATYKA

          (wtorek)

          g.9.00

          Aula

           

          PP

           

          1. Halina Baranowska  - przewodnicząca
          2. Ireneusz Starosielec
          3. Maciej Bułaj
          4. Bartosz Pasternak
          5. Aneta Lipowicz – ZSL i T Gubin

          17

          PP

          1. Arkadiusz Grobarek – przewodniczący
          2. Sylwia Perwińska
          3. Anna Mazur
          4. Anna Maślak – ZSL i T Gubin

           

          16

           

          PP

          1. Mieczysław Maćkowiak – przewodniczący
          2. Zbigniew Dyliński
          3. Marzena Lewandowska – SP3 Krosno Odrzańskie

           

           

           

          08.05.2019 r.

          JĘZYK ANGIELSKI

          (środa)

          g. 9:00

           

          AULA

          PP

           

           

           

          1. Joanna Lewandowska – przewodnicząca
          2. Sylwia Wisian
          3. Maja Karaś
          4. Ilona Alf
          5. Wioleta Telicka – ZSL i T Gubin 

          17

           

           

          PP

           

           

          1. Ireneusz Starosielec – przewodniczący
          2. Ewa Lubczyńska
          3. Ewa Piasek – ZSL i T Gubin

          16

          PP

          1. Tomasz Mycek – przewodniczący
          2. Maria Babul
          3. Aleksandra Szuplak – SP nr 2

          08.05.2019 r.

          JĘZYK ANGIELSKI

          (środa)

          g. 14:00

          AULA

          PR

           

           

          1. Jacek Brommer – przewodniczący
          2. Anna Nowak
          3. Jolanta Plekan
          4. Maria Adach
          5. Renata Bencar – SP nr 2

           

           

           

          09.05.2019 r.

          (czwartek)

          MATEMATYKA

          g. 9:00

           

           

          AULA

           

           

          PR

           

           

          1. Agnieszka Kondratowicz – przewodnicząca
          2. Anna Mazur
          3. Ewa Zawadzka – SP nr 2

           

          10.05.2019 r.

          (piątek)

          BIOLOGIA

          g.9:00

          AULA

           

          PR

           

          1. Anna Leśko – przewodnicząca
          2. Marzena Truchan - Michalak
          3. Jacek Gornow – ZSL i T Gubin

           

           

          10.05.2019 r.

          (piątek)

          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

          g. 14:00

          AULA

           

           

           

          PR

           

           

          1. Barbara Dzidowska – przewodnicząca
          2. Ireneusz Starosielec
          3. Monika Bania– ZSL i T Gubin

           

          13.05.2019 r.

          (poniedziałek)

          CHEMIA

          g. 9.00

           

           

          17

           

           

          PR

           

           

           

          1. Joanna Lewandowska – przewodnicząca
          2. Bartosz Pasternak
          3. Anna Karecka – ZSL i T Gubin

          13.05.2019 r.

          (poniedziałek)

          INFORMATYKA

          g. 14.00

          22

          PR

          1. Małgorzata Leśniańska – przewodnicząca
          2. Ewa Lubczyńska
          3. Monika Hańćka – ZSO Gubin
          4. Administrator – Małgorzata Ficek

           

           

          14.05.2019r.

          (wtorek)

          JĘZYK NIEMIECKI

          g. 9:00

          17

          PP

          1. Cezary Browarczyk – przewodniczący
          2. Mieczysław Maćkowiak
          3. Beata Pawłowska – SP3 Krosno Odrzańskie

          14.05.2019 r.

          (wtorek)

          JĘZYK NIEMIECKI

          g. 14:00

          17

          PR

          1. Arkadiusz Grobarek – przewodniczący
          2. Maciej Bułaj
          3. Tomasz Nowicki – ZSL i T Gubin

           

           

          15.05.2019 r.

          (środa)

          GEOGRAFIA

          g. 9:00

           

          AULA

          PR

          1. Daria Nowak – przewodnicząca
          2. Halina Baranowska
          3. Jadwiga Skoblicka – SP nr 2

           

           

           

           

          20.05.2019

          (poniedziałek)

          HISTORIA

          g. 14:00

          16

          PR

          1. Ewa Maćkowiak – przewodnicząca
          2. Zbigniew Dyliński
          3. Tomasz Nowicki – ZSL i T Gubin

           

           

          22.05.2019 r.

          (środa)

          JĘZYK WŁOSKI

          15

          PP

          1. Sylwia Wisian – przewodnicząca
          2. Ilona Alf
          3. Krzysztof Wesołek – SP3 Krosno Odrzańskie