• Harmonogram egzaminu maturalnego

        •  

          DATA, PRZEDMIOT

           

          NR SALI

          POZIOM

           

          ZESPÓŁ NADZORUJĄCY

           

          04.05.2021 r.

          JĘZYK POLSKI

          (wtorek)

          g. 9.00

           

          hala

           

          PP

           

          Sylwia Perwińska – przewodnicząca

          Daria Nowak

          Zbigniew Dyliński

          Maja Karaś

          Cezary Browarczyk

          Iwan Sitkiewycz – ZSLiT Gubin

          15

          PP

           

          Jolanta Kopaczewska – przewodnicząca

          Joanna Wąchała

          Małgorzata Wróbel – ZSLiT Gubin

           

           

          05.05.2021 r.

          MATEMATYKA

          (środa)

          g.9.00

          hala

           

           

          PP

           

          Mieczysław Maćkowiak – przewodniczący

          Małgorzata Leśniańska

          Małgorzata Stępień

          Halina Baranowska

          Ilona Alf

          Magda Hejman – ZSLiT Gubin

           

          15

          PP

          T2

          Jolanta Kopaczewska – przewodnicząca

          Jacek Brommer

          Anna Maślak – ZSLiT Gubin

           

           

           

          06.05.2021 r.

          JĘZYK ANGIELSKI

          (czwartek)

          g. 9:00

           

          21

           

          PP

           

          Sylwia Wisian – przewodniczący

          Jolanta Plekan

          Dorota Kopińska

          Edyta Zimoch – ZSLiT Gubin

          16

           

          PP

          16os

          Joanna Lewandowska – przewodnicząca

          Barbara Dzidowska

          Jacek Gornow – ZSLiT Gubin

          15

           

          PP

          20os

          Jolanta Kopaczewska – przewodnicząca

          Maciej Bułaj

          Magdalena Szuchnik - SP2 Krosno Odrz.

          07.05.2021  r.

          JĘZYK ANGIELSKI

          (piątek)

          g. 9:00

          Aula

          PR

          Daria Nowak – przewodniczący

          Marzena Truchan - Michalak

          Małgorzata Ficek

          Michał Papciak – ZSL i T Gubin

          15

           

          Jolanta Kopaczewska – przewodnicząca

          Ilona Alf

          Magdalena Sikiewicz-Witczak – ZSLiT Gubin

           

           

          10.05.2021 r.

          (poniedziałek)

          JĘZYK POLSKI

          g. 9:00

           

           

          17

          PR

          Arkadiusz Grobarek – przewodnicząca

          Bartosz Pasternak

          Anna Leśko

          Agnieszka Zukier – ZSLiT Gubin

          11.05.2021 r.

          (wtorek)

          MATEMATYKA

          g.9:00

          17

           

          PR

           

           

          Ireneusz Starosielec – przewodniczący

          Michał Szot

          Ewa Lubczyńska

          Marek Basznica – ZSLiT Gubin

           

           

          11.05.2021 r.

          (wtorek)

          WIEDZA O SPOŁECZEŃSTWIE

          g. 14:00

          21

           

           

          PR

           

           

          Ewa Maćkowiak – przewodniczący

          Konstanty Kudrjawcew

          Łukasz Śmiałek

          SP3 Krosno Odrz.

          12.05.2021 r.

          (środa)

          BIOLOGIA

          g. 9.00

          17

           

          PR

           

          Małgorzata Ficek – przewodnicząca

          Albert Pągowski

          Beata Pakuła - SP2 Krosno Odrz.

          13.05.2021 r.

          (czwartek)

          GEOGRAFIA

          g. 9:00

          17

          PR

           

          Daria Nowak – przewodniczący

          Tomasz Mycek

          – SP3 Krosno Odrz.

           

          Małgorzata Ficek - administrator

          13.05.2021 r.

          (czwartek)

          JĘZYK NIEMIECKI

          g. 14:00

          17

          PP

           

          Małgorzata Laśniańska – przewodniczący

          Bartosz Pasternak

          Grażyna Pastuch - SP2 Krosno Odrz.

          14.05.2021 r.

          (piątek)

          CHEMIA

          g. 9:00

          17

          PR

          Jolanta Plekan – przewodnicząca

          Marcin Pracuk

          – SP 3 Krosno Odrz.

          14.05.2021 r.

          (piątek)

          JĘZYK NIEMIECKI

          g. 14:00

           

          17

          PR

           

          Sylwia Wisian – przewodnicząca

          Ireneusz Starosielec

          Izabela Żołobowska - SP2 Krosno Odrz.

           

          17.05.2021 r.

          (poniedziałek)

          HISTORIA

          g. 9:00

          15

          PR

           

          Barbara Dzidowska – przewodnicząca

          Joanna Talaśka

          SP3 Krosno Odrz.