• Naukowe osiągnięcia uczniów

Pierwsze miejsce w konkursie szkolnym „Moja pierwsza praca” zdobyła Jagoda Kurowiak z klasy 3B LO.

Jakub Lewandowski uczeń klasy II Technikum Ekonomicznego w roku szkolnym 2012/2013 otrzymuje stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Wojewódzki Konkurs Fizyczny „W poszukiwaniu praw przyrody” w Zielonej Górze.2011/2012. Justyna Stachera – II miejsce , Aneta Kulka - IV miejsce.

Stypendia Prezesa Rady Ministrów na rok szkolny 2011/2012.
          Prezes Rady Ministrów przyznał Stypendium dla: Justyny Stachery z klasy III B Liceum Ogólnokształcącego o rozszerzonym nauczaniu matematyki i fizyki oraz Pawłowi Firkowi z klasy III Technikum Informatycznego.

Stypendium Prezesa Rady Ministrów otrzymali: DAGMARA CHADŻAJ oraz DAWID PACULA.

Finalista ogólnopolskiego konkursu z rachunkowości: DAWID PACULA.

ALEKSANDRA PIETRUSZEWSKA została zwyciężczynią XIV Powiatowego Konkursu Ortograficznego w Gubinie, który odbył się 16 lutego 2010r.

ALEKSANDRA PIETRUSZEWSKA została mistrzem kultury języka polskiego 2010 r.

JUSTYNA STACHERA, uczennica klasy I b Liceum Ogólnokształcącego, jest jedną z dwóch osób, które wygrały Wojewódzkie Młodzieżowe Seminarium Astronomiczno-Astronautyczne i będzie reprezentować województwo lubuskie na Ogólnopolskim Seminarium, które odbędzie się w dniach 25-27.03.2010 w Grudziądzu.

Kolejny sukces – uczniowie ZSZ Justyna Maciejewska, Janusz Dałek i Bartosz Podsiadło zajęli drużynowo III miejsce w V Międzyszkolnym Konkursie Matematycznym ,,Mistrz Rachunków”. Konkurs odbył się w Zespole Szkół Gastronomicznych w Gorzowie Wielkopolskim pod patronatem Lubuskiego Kuratora Oświaty. W klasyfikacji indywidualnej Janusz Dałek zajął IV miejsce.

Aleksandra Pietruszewska została zwyciężczynią XV Powiatowego Konkursu Ortograficznego organizowanego, jak co roku, przez nauczycieli ZSLiT w Gubinie. Konkurs odbył się 04 marca 2011 r.

Maria Ostojska otrzymała stypendium Prezesa Rady Ministrów.

Aleksandra Pietruszewska zajęła I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o krajach niemieckojęzycznych.

Amanda Wojtyna zajęła I miejsce w powiatowym konkursie wiedzy o krajach angielskojęzycznych.

Sara Taraska została mistrzem kultury języka polskiego 2011 r.

Barbara Zastawna zajęła II miejsce w konkursie mistrz kultury języka polskiego 2011 r.

Justyna Stachera zajęła I miejsce w seminarium Astronomiczno – Astronautycznym.