• Film pt.: "Obiekt 205"

• Krzysztof Celebąk
          • Bartosz Piwowarski
        • Film pt.: "Depresja"

• Główna nagroda w konkursie filmowym organizowanym przez fundację „Ja my oni” z okazji Lubuskiego Dnia Zdrowia Psychicznego. Nagrodę otrzymała ekipa Szkolnego Studia Filmowego "Szpagat" - Bartosz Piwowarski , Krzysztof Celebąk, Kamil Waligóra oraz Daniel Frątczak. Dodatkowo Daniel otrzymał wyróżnienie w kategorii Plakat.

• Film pt.: "Kto Ty jesteś?"

• 11 listopada to szczególny dzień w naszej historii. Na chwilę refleksji zapraszają członkowie Szkolnego Studia Filmowego "Szpagat".

• Film pt.: "Antek Plichta - moja pasja"

• Film konkuroswy o Antonim Plichcie, utytuowanym sportowcu, uczniu naszej szkoły.

• Film pt.: "Polski Czerwony Krzyż"

• Kolejna produkcja Szkolnego Studa Filmowego "Szpagat" promujący akcję Polskiego Czerwonego Krzyża "Twoja krew, moje życie".

• Film pt.: "Judith Urech"

• Zachęcamy do oglądania kolejnej produkcji Szkolnego Studia Filmowego "Szpagat"
          Tym razem bohaterką jest szwajcarska uczennica Judith Urech, która zdecydowała się na rok nauki w naszej szkole.
    • Studio Filmowe "Szpagat" link do kanału YouTube