• Krwiodawstwo

     • 23 września 2021 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie Odrzańskim odbyła się zbiórka krwi, w której uczestniczyło 21 uczniów. Łącznie zebrano 9450 ml. Dziękujemy wszystkim uczestnikom. Kolejna zbiórka odbędzie się 02 grudnia 2021 r.  

     • Europejski Dzień Języków Obcych

     • Dnia 27.09.2021 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych odbył się test wiedzy o krajach anglo-  i niemieckojęzycznych. Konkurs ten został przeprowadzony w ramach świętowania Europejskiego Dnia Języków Obcych, który przypada na 26 września.

       

      Zwycięzcami konkursu zostały Natalia Sokołowska i Katarzyna Kasprowiak z III Cp LO.

       

      Drugie miejsce zajęli Witold Buchingier oraz Martyna Grzelak, uczniowie klasy 4 Technikum.

       

      Na trzecim miejscu uplasowali się wychowankowie klasy III Bp LO: Maciej Gwiazdowski     i Jan Jasik.

       

      Wszystkim uczestnikom konkursu dziękujemy za udział, za chęć rozwoju osobistego, za umiejętne dzielenie się swoją zdobytą wiedzą oraz za promowanie swoją postawą nauki języków obcych.

       

       

      Każdemu z osobna gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

     • Pod słońcem Italii…

     • To już piąty raz grupa uczniów technikum z Krosna Odrzańskiego odbywa we Włoszech praktyki zawodowe finansowane z programu Erasmus Plus. Przyszli technicy rachunkowości, informatycy i technicy fotografii i multimediów już od tygodnia pracują w firmach w Rimini, Riccione i Cesenie. Popołudniami i wieczorami zwiedzają miasto, odpoczywają na plaży i poznają włoską kulturę.  W ostatni weekend odwiedzili San Marino, które zachwyciło pięknymi widokami, wąskimi, klimatycznymi uliczkami. Z zainteresowaniem słuchali o historii tego miasta, które ponad wszystko ceni wolność.

      Przed nimi jeszcze wiele ciekawych doświadczeń zawodowych i językowych, szczególnie w kontaktach z Włochami, którzy chętnie konwersują w swoim języku.

     • SZCZEPIMY SIĘ!

     • Szanowni Państwo,

      informujemy o możliwości szczepienia przeciwko wirusowi Covid-19 dzieci i młodzieży powyżej 12 roku życia w naszej szkole lub w wyznaczonym punkcie szczepień. Zainteresowanych proszę o złożenie deklaracji w sekretariacie szkoły lub u wychowawcy do 12 września 2021 roku.

      Deklaracja do pobrania (link poniżej):

      ​​​​​​​

     • Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego

     • 1 września 2021 roku w hali sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych odbyło się uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego.

      Wszystkim uczniom życzymy powodzenia w nowym roku szkolnym!