• Spotkanie uczestników projektu

• W poniedziałek w szkolnej auli odbyło się ostatnie spotkanie uczestników projektu „Staże zagraniczne drogą do rozwoju zawodowego i integracji z narodami Europy”, na którym podsumowaliśmy nasze działania i wykonaliśmy wizualizację zdobytych umiejętności. Był czas na wspomnienia, bo przecież w okresie trwania projektu poznaliśmy kulturę Włoch, pracowaliśmy we włoskich firmach, wykonaliśmy prezentacje, nakręciliśmy filmy, napisaliśmy poradniki, zorganizowaliśmy konferencję.  Było dużo zabawy, śmiechu i pamiątkowe zdjęcia.

Dzięki stronie projektu (https://projekttechnikum2020.wordpress.com)  i upowszechnianiu  na Facebooku((3) Staże zagraniczne drogą do rozwoju zawodowego i integracji 2020-2022 | Facebook) możemy zawsze pochwalić się swoimi osiągnięciami i wrócić do wspomnień.

• Wycieczka edukacyjna

• W dniu 26.05.2022 grupa 40 uczniów z naszej szkoły wraz z opiekunami (p. Dorotą Matukiewicz, p. Marzeną Truchan-Michalak, p. Albertem Pągowskim oraz p. Krzysztofem Leszkiewiczem) udali się na wycieczkę edukacyjną. Młodzież zwiedziła Zakład ABC Recykling w Krośnie Odrzańskim, następnie udali się do Parku Fizyki w Nowej Soli, gdzie pod okiem animatorki mogli zwiedzić park, w którym przygotowane są przyrządy demonstrujące prawa i zasady z różnych działów fizyki.

Serdecznie dziękujemy Panu Radosławowi Dziemidowiczowi za przekazanie młodzieży wiedzy  na temat recyklingu i pracy Zakładu ABC oraz wszystkim osobom z Parku Fizyki w Nowej Soli zaangażowanym w pracę z naszymi uczniami.

• Kontakty

• Zespół Szkół Ponadpodstawowych im. Władysława Broniewskiego w Krośnie Odrzańskim
        • sekretariat@zsp.powiatkrosnienski.pl
        • 68 383 50 52 fax: 68 383 50 22