• Wesołych Świąt!

• Z okazji Świąt Bożego Narodzenia składamy
            najszczersze życzenia: zdrowia, miłości,
            szczęścia i wszelkiej pomyślności.
            Niech ten czas spędzony w gronie najbliższych
            będzie dla Was momentem odpoczynku
            i wytchnienia od codziennych obowiązków,
            a Nowy Rok spełni nadzieje z nim związane.

• Ho, Ho, Ho! Święta tuż, tuż!

• Dzisiaj klasa 1c własnoręcznie ozdabiała pierniczki - było słodko, kolorowo i wesoło. Wspólne zdobienie pierników to tradycja w wielu rodzinach. My też tworzymy taką klasową rodzinę, dlatego właśnie w taki sposób postanowiliśmy przygotować się do tego pięknego, wyjątkowego czasu. Wszystkim nauczycielom i uczniom Zespołu Szkół Ponadpodstawowych życzymy zdrowych i wesołych świąt Bożego Narodzenia oraz spełnienia wszystkich marzeń w nowym 2024 roku.

Klasa 1c z wychowawcą.

• Wycieczka do Wrocławia

• Święta tuż, tuż...W ubiegły piątek uczniowie naszej szkoły wyjechali do Wrocławia, aby sprawdzić, jakie piękne dekoracje świąteczne można znaleźć na jarmarku bożonarodzeniowym. Fantastyczne ozdoby, przepyszne smakołyki i kuszące zapachy bardzo szybko wprawiają w dobry humor. Jednak, żeby dopełnić tego magicznego wyjazdu, odwiedziliśmy także Lumina Park, gdzie światełkowe figury budziły podziw każdego odwiedzającego. Iluminacje świetlne nawiązujące np. do Opowieści z Narni czy Gwiezdnych wojen zrobiły na nas ogromne wrażenie.

• Połowinki

• 10 listopada 2023 roku klasy trzecie  Zespołu  Szkół  Ponadpodstawowych w Krośnie  Odrzańskim bawiły się  na imprezie połowinkowej zorganizowanej  w barze Pod Lwem w Połupinie. Na miejscu nie zabrakło pysznego jedzenia, didżeja odtwarzającego ulubione piosenki, przy których tańcom i zabawie nie było końca. W dobrych nastrojach i z uśmiechem uczniowie bawili się do północy. Będą piękne wspomnienia.